A MODERN WAY TO YOUR HEALTH

BIORESONANCE

Biorezonace je aplikace poznatků kvantové fyziky nejenom v moderní alternativní medicíně.Biorezonance je energetická neinvazivní metoda s celostním přístupem k pacientovi. Provádí se přístrojem, který pracuje na biofyzikálním principu a zjednodušeně řečeno komunikuje s organismem pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků, které upravuje a vrací zpět. Umožňuje také pracovat s frekvenčním vzorkem bakterií, virů, alergenů substancí atd. Biorezonanční analýza, diagnostika a terapie dokáže vyhodnotit komplexně stav zatížení organismu, zjistit stav jednotlivých orgánů a míru patogenního zatížení mikroorganismy, viry, bakteriemi, plísněmi atd.

CO NABÍZÍME…

  • Biorezonanční energetická NLS analýza, diagnostika a metaterapie přístrojem OBERON
  • Plazmaterapie přístrojem plazmový generátor RPZ 14
  • Komplexní detoxikace, harmonizace a regenerace těla, mysli i duše pomocí reflexní terapie, reiki atd.
  • Pronájem a prodej přístrojů Super Ravo Zapper, plazmový generátor RPZ 14 atd.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

“Skvělá možnost pro nové klienty jak se seznámit se službami našeho centra”

PROČ NAŠE SLUŽBY?

Naší specializací je celostní přístup ke každému klientovi, který se rozhodne využít služeb našeho centra na základě mnohaletých zkušeností s detoxikací, 8letých zkušeností z biorezonanční analýzou a 4letých zkušeností s plazmovým generátorem.

Vnímáme člověka jako jeden celek – tělo, mysl i duši. Léčením těla dokážeme ovlivnit pozitivně mysl, ale také pomocí pochopení nesprávné myšlenky je možno uzdravit tělo tam, kde došlo k projevení myšlenky jako nemoci.

Nezabýváme se léčením nemocí, ale především jejich předcházení. Pokud už k onemocnění vašeho těla přeci jen došlo, hledáme a nacházíme příčiny této nemoci a prostřednictvím pochopení vzájemných souvislostí mezi nimi dojít k vyléčení.

Komplexní služby pod jednou střechou!

Všechny nabízené služby poskytujeme pro Vás i pro členy Vaší rodiny v prostorách našeho centra. Nemusíte nikam docházet, vše najdete u nás!

Diskrétnost a individuání přístup!

Respektujeme a klademe důraz na soukromí našich klientů, rovněž nenabízíme rychlá univerzální řešení, ale preferujeme individuální přístup ke každému z Vás.