CENTRUM HARMONY FOR LIFE

MODERNÍ PŘÍSTUP K VAŠEMU ZDRAVÍ

Vítejte v našem moderním centru zdraví specializujicího se na celkovou detoxikaci a regeneraci organismu.

CO NABÍZÍME?

DIAGNOSTIKA

Komplexní neinvazivní analýza stavu organismu systémem OBERON.

DETOXIKACE

Očista organizmu od nežádoucích zátěží a aktivace vylučovacích orgánů a lymfatického systému.

REGENERACE

Obnovení poškozených tělesných tkání a nastolení samoléčících schopností organismu.

HARMONIZACE

Odstranění stresu, napětí, únavy a vyčerpanosti, nastolení rovnováhy na úrovni fyzické, psychické, emocionální i duchovní.

„PŘÍRODNÍ SÍLY UVNITŘ NÁS JSOU SKUTEČNÝMI LÉČITELI ONEMOCNĚNÍ“

„Hippokrates, 460-377 před naším letopočtem“

PROČ NAŠE SLUŽBY?

Naší specializací je celostní přístup ke každému klientovi, který se rozhodne využít služeb našeho centra na základě mnohaletých zkušeností s detoxikací, 8letých zkušeností z biorezonanční analýzou a 4letých zkušeností s plazmovým generátorem.

Vnímáme člověka jako jeden celek – tělo, mysl i duši. Léčením těla dokážeme ovlivnit pozitivně mysl, ale také pomocí pochopení nesprávné myšlenky je možno uzdravit tělo tam, kde došlo k projevení myšlenky jako nemoci.

Nezabýváme se léčením nemocí, ale především jejich předcházení. Pokud už k onemocnění vašeho těla přeci jen došlo, hledáme a nacházíme příčiny této nemoci a prostřednictvím pochopení vzájemných souvislostí mezi nimi dojít k vyléčení.

Komplexní služby pod jednou střechou!

Všechny nabízené služby poskytujeme pro Vás i pro členy Vaší rodiny v prostorách našeho centra. Nemusíte nikam docházet, vše najdete u nás!

Diskrétnost a individuání přístup!

Respektujeme a klademe důraz na soukromí našich klientů, rovněž nenabízíme rychlá univerzální řešení, ale preferujeme individuální přístup ke každému z Vás.