TERAPIE PRO LIDI I ZVÍŘATA

TERAPIE PRO LIDI I ZVÍŘATA

FREKVENČNÍ TERAPIE

Co kdyby existovala možnost, že můžeme vyčistit organismus od zátěží virů, bakterií, plísní a parazitů pomocí bezbolestné a bez vedlejších účinků metody?

I když stále ještě širokou lékařskou veřejností haněnou a snad i záměrně opomíjenou, tato možnost existuje formou frekvenčního působení. Otcem této metody je člověk, o kterém se nemluví a přesto více než před sto lety přišel na to, že každý mikroorganismus vysílá určitou frekvenci. Byl jím Dr. Royal Raymond Rife. Sestrojil plazmový generátor a pomocí vysílání cílených frekvencí, dokázal tyto mikroorganismy zlikvidovat. Vše toto pozoroval svým sestrojeným unikátním a do dnešních dnů nenapodobitelným mikroskopem, kde tyto živé organismy (viry) viděl působením frekvencí zanikat.

Sledoval jejich chování přímo v akci. Dnešní moderní elektronové mikroskopy dokážou sledovat vzorky pouze ve vakuu, tudíž mrtvé viry, bez možnosti sledovat jejich chování, rozmnožování a zánik.

Pokud se budete chtít dovědět podrobnosti o práci a životě Dr. Rifa a zcela jiný pohled na možnosti léčby, doporučuji shlédnout více než dvou hodinový film s českými titulky:

https://ulozto.cz/!kTKjwGsPh/rife-vzestup-a-pad-vedeckeho-genia-576p-cz-titulky-mp4

Žijeme ve světě plném chemických látek, ať už léků, potravin obsahující chemické přísady, čisticích prostředků, špatného životního prostředí až po geoinženýrství, prostředí zamořeném elektrosmogem, životem plným stresu, tím pádem jsme hodně překyselení. To vše oslabuje náš organismus, především imunitní systém, a vytváří se tak příznivé prostředí pro růst patogenních mikroorganismů, plísní či parazitů. Pokud chováme ještě k tomu i jakéhokoliv domácího mazlíčka, můžeme si být 100% jisti, že si k tomu přidáme také jejich cizopasníky.

Není cílem zbavit se zcela veškerých zátěží, jednak to není možné (jsme neustále v interakci s vnějším prostředím), ale také veliké množství bakterií pro svůj život nutně potřebujeme.

Co bychom tedy měli udělat? Zbavit se přemnožených mikroorganismů a zbavit se parazitů a nezatěžovat organismus zbytečnou konzumací velkého množství léků.

Plazmový generátor dokáže zacílit frekvence přesně na potřebné patogeny a postupně je likvidovat. V tomto krátkém videu můžete sledovat, jak lze působením správných frekvencí zahubit mikroorganismus.

Pomocnými frekvencemi podporujeme vylučovací funkce organismu a tím rovněž pomáháme posilovat imunitní systém. Pro efektivní léčení je vhodné, spíše nutné, aby současně podstoupili terapii všichni členové rodiny, žijící ve společné domácnosti, včetně domácích mazlíčků. Jedinou výjimku tvoří těhotné a kojící ženy (pokud samozřejmě hrozí vážné problémy, či dokonce se ocitnou v ohrožení života – tehdy určitě doporučuji), miminka, lidé s kardiostimulátorem a většími kloubními náhradami.

Velice dobře na frekvenční léčbu reagují malé děti a zvířata. Takže o nějakém placebo efektu tady nemůže být řeč. U dospělých záleží na složitosti a množství problémů, ale také na době, jak dlouho se s problémem potýkají, na rodinném prostředí a také na způsobu myšlení.

Vždy jsou součástí terapie rady ohledně doporučených potravin, alergenů, a samozřejmě i změny vztahu sama/sám k sobě.

Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.