RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Tato velmi jemná a účinná lymfatická masážní technika se provádí pomocí reflexní terapie na nohou s obrovským reflexním účinkem na celý organismus. Ovlivňuje, stimuluje, zprůchodňuje a čistí lymfatický systém celého těla. Pomocí lymfatických cév se umožňuje vylučování škodlivých látek přes lymfatické uzliny do krevního oběhu a následně jejich vyloučení z těla (moč, stolice, hlen, pot apod.)

Ruční lymfatická masáž je velmi citlivá metoda, která je prospěšná zvláště u akutních stavů. Slouží k rychlejší regeneraci poškozených tkání u akutních a chronických infekcí v souvislosti lymfatického a imunitního systému, což přispívá k rychlejšímu a kvalitnějšímu procesu uzdravování.

Tato metoda upravuje rovnováhu v hormonálním systému a upravuje množství tekutin v jednotlivých částech těla. Má vliv na stres a emoce člověka napomáhá vyrovnání a uklidnění, mohou se vyplavit potlačené emoce.

Nejúspěšnější je ruční lymfatická masáž u všech případů lymfatických otoků. Upravuje činnost srdce, ledvin, střev. Dále působí při dlouhotrvajících a opakujících se zánětech, poškozené imunitě po těžkých chorobách. Opakovaná ruční lymfatická masáž je nezbytnou součástí léčby onkologických onemocnění. Jedná se vynikající prostředek při léčbě celulitidy, akné a dalších potíží vzniklých zanesením organismu.

MŮŽETE SE OBJEDNAT VYPLNĚNÍM FORMULÁŘE: