Pránické léčení – 1. část

Pránické léčení – 1. část

Pránické léčení 1. část

Prána = životní energie = čchi = ki = dech života, udržuje tělo naživu a zdravé.

Získáváme ji ze slunce, ze země a ze vzduchu.

Sluneční energii získáváme ze slunečního svitu, proniká naší kůží, posiluje naše tělo a podporuje naše zdraví. Optimální vystavení slunci 5 až 10 minut s pitím vody.

Prána vzduchu je absorbována plícemi pomocí dýchání (breathariáni – nepřijímají pevnou stravu, přijímají pránu dechem). Pro správné zásobení organismu životní energií je vhodnější pomalé hluboké dýchání.

Zemní prána je absorbována spodní stranou chodidel. Chození naboso zvyšuje absorbci zemní prány.

Zakladatelem pránického léčení a arhatické jógy je Mistr Choa Kok Sui.

Základem pránického léčení je skutečnost, že struktura lidského těla je složena ze dvou částí -viditelného fyzického těla a neviditelného energetického, nazývaného bioplazmatické.

Toto léčení využívá pránu k léčení fyzického i bioplazmatického těla pacienta. Léčitel vysílá pránu na pacienta a dochází k „zázračnému uzdravení“.

Toto pránické léčení je založeno na dvou základních zákonech. Jejich prostřednictvím dochází k rychlému nebo zázračnému uzdravení.

1. Zákon regenerace

Obecně je tělo schopné do jisté míry uzdravit se samo. (zranění, popáleniny, virové infekce)

    1. Zákon životní energie

Ozdravný proces může být urychlen zvýšením životní energie v postižené části nebo částech a v celém těle.

Co může pránické léčení udělat?

  1. snížit teplotu dětí trpících horečkou (většinou během 1-2 dnů vyléčit)
  2. ulevit téměř okamžitě při bolestech hlavy, zubů, svalů, nadýmání
  3. kašel a nachlazení lze obvykle vyléčit za 1-2 dny
  4. závažnější onemocnění jako problémy s očima, játry, ledvinami, srdcem, lze po několika sezeních zmírnit a v několika měsících je vyléčit.
  5. Pránické léčení třikrát nebo víckrát zvyšuje rychlost uzdravení v porovnání s běžnou léčbou.

Naše dvě těla, fyzické a bioplazmatické se vzájemně ovlivňují. Například, je-li bioplazmatický krk oslaben, pak se to může projevit na viditelném fyzickém těle jako kašel, nachlazení, bolest v krku, zánět mandlí nebo jiné problémy spojené s krkem. Když si člověk nechtěně poraní kůži, projeví se to jako odpovídající pránický únik v oblasti, kde došlo ke krvácení. Jestliže je nějaká část energetického těla oslabená buď v důsledku pránického zahlcení, nebo vyčerpání, viditelný fyzický protějšek buď začne špatně fungovat, nebo bude náchylný k infekci. Například vyčerpaný solar plexus a játra se mohou projevit jako žloutenka nebo hepatitida.

Pravidelným čištěním a energetizování pránou se problémům fyzického těla dá ulevit a za různě dlouhou dobu léčení problémy mnohdy i odstranit.

Zdroj: Zázraky pomocí pránického léčení, Mistr Choa Kok Sui

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.