Parazité. Ty mají jen zvířata, ne lidé. A nebo je vše jinak?

Parazité. Ty mají jen zvířata, ne lidé. A nebo je vše jinak?

Máte zdravotní problém a chodíte od jednoho vyšetření k druhému? Máte všechna vyšetření negativní a jsou vám doporučena antidepresiva, protože to máte od psychiky? Užíváte léky, ale cítíte se stále stejně, ne-li hůře?

 

V důsledku globalizace a s ní spojenou migrací obyvatel se bývalé zámořské a tropické infekce stávají místními. Celková ekologická situace, kvalita potravin a vliv stresu, nadměrné užívání antibiotik, hormonálních léků a antidepresiv nám celkově snižují imunitu. Mnoho lidí má možnost cestovat do vzdálených a exotických zemí, kde se celková hygiena velmi liší od naší evropské životní úrovně. Téměř vždy si s sebou přivezou i infekce, které vesele předávají svému okolí. Dalším rizikem jsou migranti, kteří Evropu vzali útokem i se svými zdravotními problémy a parazity. Z toho vyplývá, že dnes nemusíme vystrčit nos z rodné hroudy a můžeme se lehce nakazit v hromadné dopravě, obchodech, lékařských zařízeních, školách či na ulici pouhým vdechnutím. Narazila jsem na dokument starý 17 let, kde otevřeně hovoří o nejběžnějších parazitech a možnosti jejich léčby. Dnes jako by parazité lidi obcházeli a měli je pouze zvířata. Opravdu podivné.

Pokud budete mít zájem, můžete ho zkouknout zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1025095048-prvni-pomoc-cyklus/400216100051012-paraziti

A jak se do nás dostanou?

 

Můžeme nevědomky náhodně spolknout vajíčka, ze kterých se ve střevech vylíhnou larvy a tělními tekutinami začnou migrovat do různých částí těla. Mohou se usídlit v krvi, lymfě, plících i srdci, mohou neusídlit ve svalech, tvořit bouličky pod kůží, cysty, myomy atd. Nejohroženější skupinou jsou mimo výše zmiňovaných cestovatelů také chovatelé domácích mazlíčků, milovníci krvavých steaků, tataráků, suši nebo třeba zahrádkáři při styku hlíny s kůží.

Pokud byste se rozhodli, že si necháte na parazity udělat vyšetření věřte, že vám na 100% výsledky vyjdou negativní. Nikomu z mých klientů, přesto že fyzicky parazity našli, z laboratoře nepřišly výsledky pozitivní. Proč? Neboť testy používané u nás jsou nepřesné, pracoviště parazitologů nemají takové vybavení jako pracoviště bakteriologů a virologů. Vyšetření by se mělo opakovat 10-15, což vám žáden lékař neudělá, neboť testy jsou drahé, tudíž jim zdravotní pojišťovny potřebná vyšetření neumožní. Hledají se protilátky a ty se nemusí tvořit při snížené imunitě nebo u vrozených infekcí (přes placentu matky se dostane spoustu patogenů a přecházejí na plod). Z tohoto důvodu jsou laboratoře schopny nacházet stále dokola jen streptokoky, stafylokoky, MRSA, což je zmutovaný zlatý stafylokok rezistentní na jakákoliv antibiotika, chřipkové viry, salmonely, e-coli, chlamydie, borrelie, ale výsledky bývají ze 60-70% falešně negativní. Tzn. máme problém, ale vinou špatných laboratorních technik nám vlastně nic není a „stesky jsou neúměrné nálezům“, jak mají často klienti napsáno v lékařských zprávách.

Ale viry a bakterie pouze připravují půdu pro těžší kalibr, tj. plísně a parazity. Klienti, kteří si šli opravdu za svým, si nechali udělat vyšetření na parazitologii (ve Varšavě-neboť byli z Polska a řešili autismus u svých dětí) a testy, světe div se, vyšly pozitivně na několik druhů parazitů. Velkým pomocníkem v analýze stavu organismu jsou NLS diagnostiky, které na základě elektrického vyzařování buněk dokážou určit naši patogenní zátěž. A pokud víme, co způsobuje naše obtíže, můžeme najít také jejich řešení.

Pokud chcete vědět více objednejte se ZDE.

Hanka

I náš hafan moc dobře ví, co je pro něj dobré :).

Použity také informace:

ing. Hana Bláhová

Mudr.  O.I. Jelisejevová kniha (Červi – paraziti – příčina nerozpoznaných diagnóz.)

parazitolog Mudr. RNDr. F. Stejskal, Ph.D.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.