HARMONIZACE

CO JE HARMONIZACE?

Naše tělo je úžasný systém, kde je vše vzájemně propojeno a vše se vzájemně ovlivňuje.

 

Proto jediným předpokladem zdravého a šťastného života je žít sám se sebou v harmonii, to znamená uvést naše tělo, mysl i duši do rovnováhy. K tomu se potřebujeme starat dobře o své tělo, mít pozitivní přístup k sobě samým a k životu vůbec a mít silné duchovní spojení. Podaří-li se nám to, můžeme se těšit ze zdravého, spokojeného života.

 

Celý náš život se může obrátit o 100% pouhou změnou našeho myšlení. Přitom vůbec není důležité jak dlouhé období negativních myšlenkových vzorců, nebo nějaké nemoci nebo nějakého nefungujícího vztahu, nedostatku peněz nebo sebenenávisti jsme prožili. Protože myšlenky, které máme dnes, určují naši budoucnost, můžeme právě teď začít odstraňovat staré myšlenkové nesmysly a přesvědčení a měnit svůj život podle našeho přání.

 

Každému, kdo chce nastoupit na novou cestu, pomůžeme:

– nalézt přesvědčení, která jsme slýchali od dětství a stala se programem pro naši mysl a tím nás dovedla do dnešní situace,

– odhalit psychické příčiny našich nemocí,

– uvolnit bloky na energetických dráhách našeho těla.

Pokud tímto způsobem budeme řešit příčiny nemocí a ne pouze jejich projevy, nastartujeme náš organismus k samouzdravovacím procesům a budeme překvapeni, jak se náš život začne měnit.